Povlečení s bavlněného saténu s motivem pro námořníky a piráty, 140x200, 70x90 cm
Saténovému povlečení rozhodně nechybí žádný z pirátských motivů - lodě, kotvy, kormidla, pruhy a samozřejmě samotní piráti. Veselé motivy budou mít děti jistě rády a zvesela se budou těšit do svých postýlek. Povlečení je oboustranné, kdy na jedné straně vás pobaví malí piráti, a na druhé se můžete ponořit do námořnických vzorů.
Kód: | 01703-GEONPIRATI |
Výrobce: | Veba |
Cena s DPH : |
1 445,- Kč |
DPH: | 21 % |
Dostupnost: | 5 dní ( 140x200, 70x90 cm ) |
Materiál povlečení: | Nežehlivý satén |
Praní: | 60 °C |
Ložní povlečení z nejjemnějších česaných přízí nabízí příjemný omak a elegantní vzhled. Konfekční zpracování povlečení je vysoké kvality. Luxusní povlečení nabízíme s úpravou "Easy Care" pro snadnou údržbu a jemný omak.
Povlečení je opatřeno komfortním zipovým uzávěrem pro pohodlné povlékání.. Naše doporučení: povlečení není nutné žehlit v případě šetrného praní a sušení v závěsu. Pokud se rozhodnete pro žehlení, povlečení zvýšíte jeho lesk a hebký omak! Náš tip: doplňte si toto povlečení také o výplně nebo prostěradla z naší nabídky. POZOR, nepleťte si tento kvalitní přírodní materiál se saténem vyrobeným z polyesteru, který je klouzavý a studený!
Materiál: 100% bavlna.
Plošná hmotnost: 145 g/m2.
Praní: 60°C
Zapínání: zip.
