Rozměry povlečení

Náš obchod Vám nabízí povlečení ve velikosti

standardní 140/200 + 90/70 cm

prodloužené 140/220 + 90/70 cm

francouzské 220/200 + 2x90/70 cm

francouzské 240/200 + 2x90/70 cm

francouzské prodloužené 240/220 + 2x90/70 cm

Veškeré uvedené rozměry, popřípadě rozměry povlaku na polštáře máme vždy jako šířku/déku.

Vzhledem k množství rozměrů které Vám nabízíme, samozřejmě nejsme schopni držet tuto nabídku celou skladem. Snažíme se tedy udržovat na skladě veškerý sortiment ve standardní a prodloužené velikosti, a samozřejmě od nejprodávanějších dezénů i francouzské rozměry. Vše ostatní včetně povlaků na polštářky se zadává do výroby ve chvíly, kdy obdržíme Vaší objednávku.

Během roku od začátku ledna do konce října, jsme schopni nechat Vám ušít v podstatě jakýkoliv rozměr a to jak prostěradla tak i povlečení, kde doba čekání na ušití je přibližně 3-4 pracovní dny. 

Od 1 listopadu do konce prosince však žádné objednávky na ušití atypického rozměru nepřijímáme. Jako v mnoha odvětvích, i v našem oboru se před vánoci objem prodeje značně navyšuje a dílny se dostávají do časové tísně. Proto se vždy omezují rozměry které se v tomto období budou šít a rozhodně není čas na jednotlivé speciální zakázky.

V případě, že máte zájem o ušití nějakého atypického rozměru ložního povlečení, nebo prostěradla (není listopad či prosinec :-)), neváhejte nás kontaktovat. Prověříme u našeho dodavatele, zda je na skladě dostatek materiálu  a rádi Vám povlečení necháme ušít.

Potřebujete poradit ? Rozměry povlečení

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací